Tel: +48 501 517 490 | Mail: irbis @ home.pl


P.P.H.U. Irbis-Trading

  • 1991 to rok założenia firmy przez Ireneusza Sikorskiego.

    W procesie transformacji organizacyjnej ukształtowała się firma działająca na kilku płaszczyznach, z których najbardziej znaczącą jest budownictwo i architektura.

Od wielu lat specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami (w organizacji procesu inwestycyjnego - budowy domów jednorodzinnych i obiektów komercyjnych) a także renowacji zabytków, we współpracy z konserwatorami zabytków w kraju i za granicą.

  • 2003 rok - Kancelaria Obsługi Inwestycji podjęła się realizacji pierwszego kontraktu zagranicznego, w Belgi, Lanaken, posiadłość "Zangersheide", polegającego na opracowaniu metody, organizacji i realizacji wymiany pokrycia dachu o powierzchni 1800 m2. Żadna z europejskich firm nie zdecydowała się podjąć wyzwania, jakim była realizacja kontraktu w ciągu 2 miesięcy, przed mającymi się odbyć na terenie posiadłości, w maju 2003 Mistrzostwami Świata w Skokach Konnych.

Spektakularny sukces w Belgii zaowocował szeregiem nowych kontraktów w całej niemal Europie, na kompleksową realizację obiektów mieszkalnych i komercyjnych w obszarze budownictwa drewnianego, budownictwa energooszczędnego jak i typowego budownictwa współczesnego.

  • 2005 rok - Dania, Rinkenaes - posiadłość "Benniksgaard" - przed wizytą Jego Królewskiej Wysokości Księcia-Małżonka Henrika Marie Jaan Andre de Laborde de Monpezat podjęliśmy się przywrócenia dawnej świetności rodowej siedzibie właściciela, w wyniku czego budynek otrzymał miano "Perła Architektury Duńskiej"

Bagaż doświadczeń jaki zdobyliśmy jest doskonałym punktem wyjścia do tworzenia unikalnych aranżacji, także z wykorzystaniem materiałów naturalnych takich jak drewno, granit, piaskowiec

  • W roku 2011 obchodziliśmy dwudziestolecie funkcjonowania firmy!

Zainteresowanym chętnie udostępnimy referencje z naszych dotychczasowych realizacji. Komunikujemy się w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Firma zarejestrowana jest:

  • w Polsce - PL 915 000 22 64
  • w Danii - DK 12217161.
  • Adres głównej siedziby firmy to: 55-100 Trzebnica, ul. ks. Bochenka 33