Tel: +48 501 517 490 | Mail: irbis @ home.pl


Zakres usług - Budowa obiektów komercyjnych

Kancelaria Obsługi Inwestycji Irbis od wielu lat realizuje zamierzenia swoich klientów w sferze budownictwa komercyjnego!

Od wielu lat jesteśmy solidnym partnerem dla inwestorów krajowych, wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana również przez kontrahentów zagranicznych. Irbis Kancelaria Obsługi Inwestycji dotychczasową aktywnością wypracowała sobie opinię elastycznej i energicznie działającej firmy budowlanej.

Gwarantujemy profesjonalizm i aranżacje na najwyższym poziomie funkcjonalności i estetyki. Oferujemy terminową i kompleksową realizację inwestycji "pod klucz", bądź realizację etapów inwestycji: stan surowy otwarty, zamknięty, stan deweloperski. Wykonujemy również prace remontowe i modernizacyjne. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość.

Naszym atutem jest elastyczna współpraca z inwestorami w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces budowy, maksymalnie ograniczając konieczność ich zaangażowania. Służymy radą w kwestiach technicznych na każdym etapie prac, współpracując w tym zakresie z kierownikiem budowy i projektantem.