Tel: +48 501 517 490 | Mail: irbis @ home.pl


P.P.H.U. Irbis-Trading

  • 1991 to rok założenia firmy przez Ireneusza Sikorskiego.

    W procesie transformacji organizacyjnej ukształtowała się firma działająca na kilku płaszczyznach, z których jedną z najbardziej znaczących jest budownictwo i architektura.

Aktywność w podstawowym zakresie miała znaczący wpływ na poszerzenie oferty świadczonych usług o kolejny obszar mający wiele wspólnego z naszymi wcześniejszymi doświadczeniami:
  • Od 1996 rok - jest nim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Kwalifikacje w tym zakresie, znajomość przepisów prawa i procedur obowiązujących w obrocie nieruchomościami zawdzięczamy wiedzy zdobywanej z udziałem najlepszych specjalistów na rynku, a nasze doświadczenie i wiedza z zakresu budownictwa znajduje doskonałe zastosowanie przy ocenie ryzyka inwestycji. Już w roku 1999 współpracowaliśmy w tym zakresie z takimi firmami jak np. MANNESMANN. W zakresie naszych usług mieści się obsługa formalno-prawna transakcji, włącznie z uzyskaniem niezbędnej dokumentacji, sprawdzeniem rzeczywistego stanu fizycznego (wady ukryte) jak i prawnego nieruchomości.

Aktualnie dysponujemy także nieruchomościami do sprzedania na polskim wybrzeżu, w okolicach Kamienia Pomorskiego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani lokalizacją swojej inwestycji w otoczeniu lasów, gdzie cisza i spokój zakłócane są jedynie rykiem jeleni i krzykiem żurawi proszę o kontakt!