Tel: +48 501 517 490 | Mail: irbis @ home.pl


Zakres usług - Budowa domów

Kancelaria Obsługi Inwestycji Irbis od wielu lat realizuje marzenia swoich klientów!

Planujecie Państwo budowę własnego domu, a jesteście pochłonięci pracą i codzienne obowiązki powodują, iż brak Wam na to czasu, czy może nie posiadacie wystarczającej wiedzy technicznej oraz doświadczenia, umożliwiającego budowę domu we własnym zakresie?

Nasza firma wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom!

Oferujemy kompleksową budowę domów dla klientów indywidualnych! W ramach przyjęcia obowiązków głównego wykonawcy przejmujemy wszystkie obowiązki związane z procesem budowy domu, ograniczając obowiązki naszych klientów do odbiorów poszczególnych etapów naszych prac. Realizację domu dzielimy na budowę stanu surowego otwartego, zamkniętego, deweloperskiego oraz pod klucz.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi, które w swojej ofercie posiadają kilka tysięcy projektów gotowych! Dla klientów bardziej wymagających przygotujemy projekt indywidualny dostosowany do oczekiwań.

Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces budowy domu, maksymalnie ograniczając konieczność ich zaangażowania. Bierzemy odpowiedzialność za kupno i dostarczenie wszystkich materiałów budowlanych, zapewniamy wykonanie prac z udziałem niezbędnych maszyn i ciężkiego sprzętu. Służymy radą w kwestiach technicznych na każdym etapie prac, współpracując w tym zakresie z kierownikiem budowy i projektantem.

Od momentu podpisania umowy nasi klienci mają gwarancję stałej ceny!

Dla zapewnienia naszym klientom pełnego komfortu, dajemy Państwu 5 letnią gwarancję na cały zakres wykonanych przez nas prac.